| MOQ: | 1 |
| Cena £: | USD5200-USD10000/SET |
| Standardowe opakowanie: | Ze zwykłą folią i kartonem |
| Okres dostawy: | 15 dni po złożeniu depozytu |
| Metoda płatności: | T/T, MoneyGram, Western Union, D/A |
| Wydajność dostaw: | 50 zestawów/miesiąc |
Wyjątkowe rezultaty z profesjonalnymi budkami do opryskiwania samochodów
Osiągnij wyjątkowe wyniki malowania z naszymi profesjonalnymi spryskiwaczami motoryzacyjnymi, zaprojektowanymi tak, aby spełniać wymagania
najwyższe standardy jakości i wydajności.
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Rodzaj | Sztylety |
| Władza | 17 kW |
| Wielkość zewnętrzna | 7100*5100*4100 mm (na zamówienie) |
| Wielkość wewnętrzna | 6900*3900*2650 mm(na zamówienie) |
| napięcie | 380V/ 3PH/ 50HZ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Zindywidualizowane |
| Kolor | Biały/niebieski |
| Użycie | Farbowanie samochodów Pieczenie |
| System ogrzewania | Elektryczne ogrzewanie/Diesel |
| System oświetlenia | 24 sztuk Lampy LED |
| System wchłaniania i wydechowania powietrza | 2powietrze do wchłaniania środowiska, 1odśrodkowa dmuchawa powietrzna |
| Ustawienie szafy | Ramy wykonane są z rur 50*50mm |
| Panel ścienny | 50 mm EPS |
| Przewód powietrza | Płyty galwanizowane |
| Szczegóły opakowania | Pudełka |
| Port | Guangdong, Chiny |
| Zdolność do zaopatrzenia | 100 sztuk/sztuk miesięcznie |
|
|
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | USD5200-USD10000/SET |
| Standardowe opakowanie: | Ze zwykłą folią i kartonem |
| Okres dostawy: | 15 dni po złożeniu depozytu |
| Metoda płatności: | T/T, MoneyGram, Western Union, D/A |
| Wydajność dostaw: | 50 zestawów/miesiąc |
Wyjątkowe rezultaty z profesjonalnymi budkami do opryskiwania samochodów
Osiągnij wyjątkowe wyniki malowania z naszymi profesjonalnymi spryskiwaczami motoryzacyjnymi, zaprojektowanymi tak, aby spełniać wymagania
najwyższe standardy jakości i wydajności.
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Rodzaj | Sztylety |
| Władza | 17 kW |
| Wielkość zewnętrzna | 7100*5100*4100 mm (na zamówienie) |
| Wielkość wewnętrzna | 6900*3900*2650 mm(na zamówienie) |
| napięcie | 380V/ 3PH/ 50HZ |
| Gwarancja | 1 rok |
| Nazwa produktu | Zindywidualizowane |
| Kolor | Biały/niebieski |
| Użycie | Farbowanie samochodów Pieczenie |
| System ogrzewania | Elektryczne ogrzewanie/Diesel |
| System oświetlenia | 24 sztuk Lampy LED |
| System wchłaniania i wydechowania powietrza | 2powietrze do wchłaniania środowiska, 1odśrodkowa dmuchawa powietrzna |
| Ustawienie szafy | Ramy wykonane są z rur 50*50mm |
| Panel ścienny | 50 mm EPS |
| Przewód powietrza | Płyty galwanizowane |
| Szczegóły opakowania | Pudełka |
| Port | Guangdong, Chiny |
| Zdolność do zaopatrzenia | 100 sztuk/sztuk miesięcznie |