| MOQ: | 1 |
| Cena £: | USD5000-USD2000/SET |
| Standardowe opakowanie: | Z zwykłym filmem i kartonem |
| Okres dostawy: | 15 dni po wpłaty |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 30 zestawów/miesiąc |
CT-PyroClean: Przemysłowy wysoko-temperaturowy pieczar pyrolityczny do usuwania farby i czyszczenia urządzeń powłokowych
| Cechy | Specyfikacja |
| Temperatura procesu | Komora pierwotna: 400°C - 500°C |
| Temperatura po spaleniu | Komora wtórna: > 800°C (zniszczenie dymu) |
| System ogrzewania | Paliwa gazowe z modulacją bezpieczeństwa |
| Budowa | Stalowe, o szerokości przekraczającej 600 mm |
| System sterowania | PLC z profiliem temperatury na rampie/przymoczeniu |
| Środki bezpieczeństwa | System tłumienia wody, drzwi przeciwwybuchowe |
![]()
![]()
![]()
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pomysły, prosimy o przesłanie zapytania, odpowiemy Ci natychmiast!
|
|
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | USD5000-USD2000/SET |
| Standardowe opakowanie: | Z zwykłym filmem i kartonem |
| Okres dostawy: | 15 dni po wpłaty |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 30 zestawów/miesiąc |
CT-PyroClean: Przemysłowy wysoko-temperaturowy pieczar pyrolityczny do usuwania farby i czyszczenia urządzeń powłokowych
| Cechy | Specyfikacja |
| Temperatura procesu | Komora pierwotna: 400°C - 500°C |
| Temperatura po spaleniu | Komora wtórna: > 800°C (zniszczenie dymu) |
| System ogrzewania | Paliwa gazowe z modulacją bezpieczeństwa |
| Budowa | Stalowe, o szerokości przekraczającej 600 mm |
| System sterowania | PLC z profiliem temperatury na rampie/przymoczeniu |
| Środki bezpieczeństwa | System tłumienia wody, drzwi przeciwwybuchowe |
![]()
![]()
![]()
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pomysły, prosimy o przesłanie zapytania, odpowiemy Ci natychmiast!