| MOQ: | 1 |
| Cena £: | USD5000-USD1000/SET |
| Standardowe opakowanie: | Z zwykłym filmem i kartonem |
| Okres dostawy: | 15 dni po wpłaty |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 30 zestawów/miesiąc |
CT-WoodCraft otwarty ręczny stoisko wykończeniowe dostosowane do przemysłu meblowego i szaf
| Cechy | Specyfikacja |
| Projekt przepływu powietrza | Przeciąg krzyżowy / półprzeciąg dolny |
| Filtry | Stop Farby Włókno szklane + Papier Andrea Filtry |
| Wymiary kabiny | Dostosowywalne (standardowe: 4m x 3m x 2,8m) |
| Poziom hałasu | < 75 dB (Wentylatory odśrodkowe o niskim poziomie hałasu) |
| Materiał | Płyty stalowe powleczone proszkiem |
| Certyfikacja | Komponenty zgodne z CE / ATEX |
![]()
![]()
![]()
![]()
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pomysły, prosimy o przesłanie zapytania, odpowiemy Ci natychmiast!
|
|
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | USD5000-USD1000/SET |
| Standardowe opakowanie: | Z zwykłym filmem i kartonem |
| Okres dostawy: | 15 dni po wpłaty |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 30 zestawów/miesiąc |
CT-WoodCraft otwarty ręczny stoisko wykończeniowe dostosowane do przemysłu meblowego i szaf
| Cechy | Specyfikacja |
| Projekt przepływu powietrza | Przeciąg krzyżowy / półprzeciąg dolny |
| Filtry | Stop Farby Włókno szklane + Papier Andrea Filtry |
| Wymiary kabiny | Dostosowywalne (standardowe: 4m x 3m x 2,8m) |
| Poziom hałasu | < 75 dB (Wentylatory odśrodkowe o niskim poziomie hałasu) |
| Materiał | Płyty stalowe powleczone proszkiem |
| Certyfikacja | Komponenty zgodne z CE / ATEX |
![]()
![]()
![]()
![]()
Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pomysły, prosimy o przesłanie zapytania, odpowiemy Ci natychmiast!