| MOQ: | 1 |
| Cena £: | USD5000-USD10000/SET |
| Standardowe opakowanie: | Z zwykłym filmem i kartonem |
| Okres dostawy: | 15 dni po wpłaty |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 30 zestawów/miesiąc |
Zaawansowana stacja przygotowawcza samochodowa z montażem na płucie i spray booth serie CoatTech
Przegląd produktu:
Ulepsz wydajność i estetykę swojego warsztatu, dzięki najnowszej generacji stacji przygotowawczych CoatTech.
Zaprojektowany do profesjonalnego wykończenia samochodów o dużej objętości, system ten łączy w sobie wydajność przemysłową z elegancką, nowoczesną konstrukcją.
The visually striking dark glass frontage and integrated smart-controls make it the ideal choice for authorized dealerships and premium collision centers aiming to project professionalism and technical superiority.
Podstawowe cechy:
1.Budowa ciężkoodporna: Zbudowana z wysokiej klasy izolowanych paneli ściennych (EPS / Rockwool) dla lepszej zatrzymywania ciepła i integralności konstrukcyjnej.
2.Optymalizowana technologia downdraftu: zapewnia szybkie usuwanie zbytniego oprysku i pyłu szlifowania, chroni zdrowie operatora i zapewnia wykończenie farby w kształcie szkła.
3Inteligentny interfejs: przyjazne dla użytkownika skrzynki elektryczne do sterowania są zamontowane zewnętrznie dla łatwego dostępu, wyposażone w zautomatyzowane cykle pieczenia, alarmy awaryjne,i rygorystyczne protokoły bezpieczeństwa, w tym dostępne przystanki awaryjne.
4.Przyjazna dla środowiska eksploatacja: zaprojektowana w celu spełnienia rygorystycznych międzynarodowych norm środowiskowych z dostępnymi opcjonalnymi systemami oczyszczania spalin LZO.
Specyfikacje techniczne
| Parametry | Specyfikacje |
| Seria modelu | CT-Premium Auto Series |
| Pojemność przepływu powietrza | 24,000 - 30,000 m3/h (regulowane za pomocą VFD) |
| Wiatrak wchłaniania | 2 x 4kW / 1 x 7.5kW Turbo Centrifugal Fan |
| Wentilator wydechowy | 1 x 7.5 kW / 1 x 7.5 kW Turbo Centrifugal Fan |
| Płyty ścienne | 50mm / 75mm EPS lub Rockwool, 0,426mm kolor stali skórki |
| Piwnica. | 300 mm wysokości stali ocynkowanej, podłogi pełnej siatki z rampami |
| Maksymalna temperatura pieczenia | 80°C |
| Poziom ogrzewania | 5-7 minut (od 20°C do 60°C) |
| Efektywność filtracji | > 98% (cząstki pyłu > 5 mm) |
| napięcie | 380V/220V, 50Hz/60Hz, 3-fazowe (przystosowalne) |
Dlaczego wybrać nas do naprawy zderzeń?
![]()
Wybierz CoatTech będzie bardzo doceniany
Produkujemy inteligentne urządzenia, które spełniają rygorystyczne standardy światowego rynku.
Rozwiązania są w pełni dostosowywalne, aby spełnić wymagania dotyczące konkretnego układu fabrycznego i lokalnych wymogów zgodności.
![]()
|
|
| MOQ: | 1 |
| Cena £: | USD5000-USD10000/SET |
| Standardowe opakowanie: | Z zwykłym filmem i kartonem |
| Okres dostawy: | 15 dni po wpłaty |
| Metoda płatności: | T/T |
| Wydajność dostaw: | 30 zestawów/miesiąc |
Zaawansowana stacja przygotowawcza samochodowa z montażem na płucie i spray booth serie CoatTech
Przegląd produktu:
Ulepsz wydajność i estetykę swojego warsztatu, dzięki najnowszej generacji stacji przygotowawczych CoatTech.
Zaprojektowany do profesjonalnego wykończenia samochodów o dużej objętości, system ten łączy w sobie wydajność przemysłową z elegancką, nowoczesną konstrukcją.
The visually striking dark glass frontage and integrated smart-controls make it the ideal choice for authorized dealerships and premium collision centers aiming to project professionalism and technical superiority.
Podstawowe cechy:
1.Budowa ciężkoodporna: Zbudowana z wysokiej klasy izolowanych paneli ściennych (EPS / Rockwool) dla lepszej zatrzymywania ciepła i integralności konstrukcyjnej.
2.Optymalizowana technologia downdraftu: zapewnia szybkie usuwanie zbytniego oprysku i pyłu szlifowania, chroni zdrowie operatora i zapewnia wykończenie farby w kształcie szkła.
3Inteligentny interfejs: przyjazne dla użytkownika skrzynki elektryczne do sterowania są zamontowane zewnętrznie dla łatwego dostępu, wyposażone w zautomatyzowane cykle pieczenia, alarmy awaryjne,i rygorystyczne protokoły bezpieczeństwa, w tym dostępne przystanki awaryjne.
4.Przyjazna dla środowiska eksploatacja: zaprojektowana w celu spełnienia rygorystycznych międzynarodowych norm środowiskowych z dostępnymi opcjonalnymi systemami oczyszczania spalin LZO.
Specyfikacje techniczne
| Parametry | Specyfikacje |
| Seria modelu | CT-Premium Auto Series |
| Pojemność przepływu powietrza | 24,000 - 30,000 m3/h (regulowane za pomocą VFD) |
| Wiatrak wchłaniania | 2 x 4kW / 1 x 7.5kW Turbo Centrifugal Fan |
| Wentilator wydechowy | 1 x 7.5 kW / 1 x 7.5 kW Turbo Centrifugal Fan |
| Płyty ścienne | 50mm / 75mm EPS lub Rockwool, 0,426mm kolor stali skórki |
| Piwnica. | 300 mm wysokości stali ocynkowanej, podłogi pełnej siatki z rampami |
| Maksymalna temperatura pieczenia | 80°C |
| Poziom ogrzewania | 5-7 minut (od 20°C do 60°C) |
| Efektywność filtracji | > 98% (cząstki pyłu > 5 mm) |
| napięcie | 380V/220V, 50Hz/60Hz, 3-fazowe (przystosowalne) |
Dlaczego wybrać nas do naprawy zderzeń?
![]()
Wybierz CoatTech będzie bardzo doceniany
Produkujemy inteligentne urządzenia, które spełniają rygorystyczne standardy światowego rynku.
Rozwiązania są w pełni dostosowywalne, aby spełnić wymagania dotyczące konkretnego układu fabrycznego i lokalnych wymogów zgodności.
![]()